sex shop    sex shop  

Gazi ve Şehit Yakınları İftarda Buluştu

  • Facebook da Paylaş
  • 22-06-2017
  • 0 yorum
  • 3433 okunma

 Kaymakamllık Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı tarafından organize edilen iftar yemeği, İlçe Jandarma Komutanlığı bahçesinde verildi.


       İftar programında gazi ve şehit yakınlarına Kaymakamımız Muzaffer Şahiner, Garnizon Komutanı Alper Arıkan, Cumhuriyet Başsavcısı V. Fatih Metin Şahin, Bölük Komutanı Yalçın Urlu, Daire Amirleri ve STK Temsilcileri eşlik ettiler.

       Kaymakam Şahiner yapmış olduğu konuşmada, "Devletin tüm kurumları olarak gazi ve şehit yakınlarının her zaman yanında olduklarını, bu sebeple Kaymakamlığım başkanlığında kurum amirleri ile birlikte 55 mahallemizdeki vatandaşlar, şehit ve gazi yakınları, ile hasta ve ihtiyaç sahibi vatandaşlarımız ziyaret edilmiş ve ziyaretlerimiz devam etmektedir" dedi.

Ayrıca Jandarma Teşkilatının 178. kuruluş yıldönümü nedeni ile Jandarma Bölük Komutanı Yalçın Urlu'ya günün anısına plaket takdim eden Kaymakamımız, bütün jandarma personelinin gününü kutlayarak aileleri ile huzurlu bir yıl geçirmeleri temennisinde bulundu.

Etiketler : -
Yasal Uyarı : Yayınlanan Makale/Haber/Foto/Video ve diğer içeriklerin tüm hakları saklıdır. İçeriklere yapılan yorumlardan suç teşkil eden içeriğe sahip yorumlar onaylanmaz. Bu tür durumlarda yasal sorumluluk yorumu yapan kişiye aittir. Gerektiği takdirde yorumun yapıldığı ip adresi ve benzeri bilgiler gerekli mercilerle paylaşılır.
YORUMLAR
Henüz Yorum Yok !

HAVA DURUMU

KONYA

SOSYAL MEDYADA BİZ

seks shop   seks shop   seks shop   seks shop   seks shop   seks shop   seks shop   sinop otelleri   sinop otelleri   sinop otelleri   sinop otelleri   sinop otelleri   sinop otelleri