sex shop    sex shop  

“Desteklerinizi bekliyorum”

  • Facebook da Paylaş
  • 11-03-2014
  • 0 yorum
  • 3556 okunma

BEYŞEHİR-Beyşehir’de İşçi Partisi’nden belediye meclis üyeliğine aday olan Bahattin Balıkcı, “Vatandaşlarımızın desteklerini bekliyorum”dedi.

Balıkcı, yaptığı açıklamada, “İşçi Partisi olarak Beyşehir’de hizmette biz de varız, dedik” diye konuştu.

İşçi Partisi’nin Atatürk’te birleşenlerin partisi olduğunu belirten Balıkcı, şu değerlendirmelere yer verdi:

“Vatanı, milleti bir olan bölünmez Türk milletini birleştirerek milli yerel yönetimlerde söz olmak istiyoruz. Beyşehir’i bütünleştirelim, kaybedecek vaktimiz yok. Herkesin verdiği sözleri yerine getirmesinin talipçisi olacağımıza söz veriyoruz. Boş vaatleri dinlemek istemiyoruz artık. Gerçek vaat ve sözlere bakalım. Ben Bahattin Balıkcı olarak İşçi Partisi Meclis üyesi adayıyım, destek ve taleplerinizi bekliyor, tüm Beyşehirli hemşehrilerimize saygılarımı sunuyorum.” (Haber Merkezi)

Etiketler : -
Yasal Uyarı : Yayınlanan Makale/Haber/Foto/Video ve diğer içeriklerin tüm hakları saklıdır. İçeriklere yapılan yorumlardan suç teşkil eden içeriğe sahip yorumlar onaylanmaz. Bu tür durumlarda yasal sorumluluk yorumu yapan kişiye aittir. Gerektiği takdirde yorumun yapıldığı ip adresi ve benzeri bilgiler gerekli mercilerle paylaşılır.
YORUMLAR
Henüz Yorum Yok !
فرمتجر الجنس   فروشگاه جنسی   فروشگاه جنسی   هزاز   متجر الجنس اسطنبول   вибратор   фаллоимитатор   секс-игрушки   деление знакомства   секс-шоп   знакомства с иностранцами  

HAVA DURUMU

KONYA

SOSYAL MEDYADA BİZ

seks shop   seks shop   seks shop   seks shop   seks shop   seks shop   seks shop   sinop otelleri   sinop otelleri   sinop otelleri   sinop otelleri   sinop otelleri   sinop otelleri