sex shop    sex shop  

Beyşehir’de Arınç heyecanı

  • Facebook da Paylaş
  • 07-03-2014
  • 0 yorum
  • 3430 okunma

Beyşehir, yarın önemli bir devlet büyüğünü konuk etmeye hazırlanıyor. Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç, AK Parti Beyşehir İlçe Seçim Koordinasyon Merkezi’nin açılışını gerçekleştirecek, ardından vatandaşlara hitap edecek. AK Parti Beyşehir İlçe Başkanı Nafiz Huğlu, tüm Beyşehirliler’i 8 Mart günü yaşanacak bu coşku anlarında aralarında görmek istediklerini söyledi.

BEYŞEHİR-Beyşehir, uzun bir aranın ardından yarın önemli bir devlet büyüğünü konuk etmeye hazırlanıyor. Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç, AK Parti Beyşehir İlçe Seçim Koordinasyon Merkezi’nin açılışını gerçekleştirecek, ardından meydanda toplanan kalabalığa hitap edecek.

Arınç’ın 8 Kasım Cumartesi günü gerçekleştireceği Konya ziyaretinin programı dün netleşti. Dünya Kadınlar Günü’nde Konya’da olacak Arınç, il merkezindeki programının ardından Beyşehir’e hareket edecek. Saat 12.00’de Beyşehir’de olması beklenen Arınç, Merkez Çarşı Camii’nde öğlen namazının kılınmasını müteakip ibadethaneye çok yakın olan AK Parti Beyşehir İlçe Seçim Koordinasyon Merkezi’nin (seçim bürosu) açılışını gerçekleştirecek.

Burada toplanan kalabalığa hitaben bir konuşma yapması beklenen Arınç, daha sonra Seydişehir’deki programına katılmak üzere ilçeden ayrılacak.

BEYŞEHİR’DE NE KONUŞACAK?

AK Parti iktidarı döneminde Beyşehir’e ilk kez gelecek olan Arınç’ın Beyşehir’de halka hitaben neler konuşacağı şimdiden merak konusu oldu. Arınç’ın konuşmasının içeriği konusunda herhangi bir bilgiye ulaşılamazken, Beyşehir’e yeni projeler ya da yatırımlar kazandırılması konusunda açıklamalarının olup olmayacağı henüz bilinmiyor. AK Partililer de Arınç’ın konuşmasının içeriğinin sürpriz gelişmelere açık olabileceğini belirtiyor.

HUĞLU BEYŞEHİRLİLER’İ DAVET ETTİ

Bu arada, AK Parti Beyşehir İlçe Başkanı Nafiz Huğlu, Beyşehir’in yarın tarihinin en önemli günlerinden birisini yaşayacağını söyledi. Huğlu, Beyşehir Göl’e yaptığı özel açıklamada, ilçenin 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nde önemli bir devlet büyüğünü misafir edeceğini, bu ziyaretin tarihsel anlamının da büyük olduğunu belirtti.

Kadınların da 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nü kutlayan Nafiz Huğlu, “Böylesine anlamlı bir günde AK Parti İlçe Teşkilatımıza ait seçim koordinasyon merkezimizin açılışında Başbakan Yardımcımız Bülent Arınç Bey’i aramızda görmekten büyük bir onur ve heyecan duyuyoruz. Bizim yaşadığımız bu onur ve heyecana tüm Beyşehirliler’in de ortak olmasını diliyoruz. O yüzden köylüsü, beldelisi, kentlisi tüm hemşehrilerimizi 8 Kasım Cumartesi günü Çarşı merkezindeki seçim büromuzun önünde bir araya gelmeye ve yaşanacak bu coşkuya ortak olmaya davet ediyorum. Yaşadığımız coşkunun büyüklüğü, oluşturacağımız yoğun kalabalık Beyşehir için de çok büyük kazanımlara yol açacaktır. Başbakan Yardımcımız Bülent Arınç’ın yapacağı konuşmasının içeriğini bilemiyorum ama her an sürpriz gelişmelere açık olabileceğini tahmin ediyorum.”dedi.

Huğlu, seçim bürosu açılışına aralarında AK Parti Konya Milletvekili Mustafa Akış’ın da olduğu, bazı Konya Milletvekillerinin yanı sıra Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Akyürek’in de katılacağı bilgisini verdi. (Haber Merkezi)

Etiketler : -
Yasal Uyarı : Yayınlanan Makale/Haber/Foto/Video ve diğer içeriklerin tüm hakları saklıdır. İçeriklere yapılan yorumlardan suç teşkil eden içeriğe sahip yorumlar onaylanmaz. Bu tür durumlarda yasal sorumluluk yorumu yapan kişiye aittir. Gerektiği takdirde yorumun yapıldığı ip adresi ve benzeri bilgiler gerekli mercilerle paylaşılır.
YORUMLAR
Henüz Yorum Yok !

HAVA DURUMU

KONYA

SOSYAL MEDYADA BİZ

seks shop   seks shop   seks shop   seks shop   seks shop   seks shop   seks shop   sinop otelleri   sinop otelleri   sinop otelleri   sinop otelleri   sinop otelleri   sinop otelleri